درباره PTE

آزمون PTE یک آزمون زبان انگلیسی دانشگاهی است که در آن باید در یک مرکز آزمون پیرسون شرکت کنید. علاوه بر آزمون IELTS برای دانشجویانی که می‌ خواهند در استرالیا مطالعه کنند، می ‌توانند آزمون آکادمیک  PTE را نیز انجام دهند.

اگر می‌ خواهید در استرالیا مطالعه کنید، می ‌توانید آزمون PTE و IELTS  را انتخاب کنید، هر دو آزمون دارای اعتبار برای امتیازاتی است که در آزمون بدست‌ خواهید آورد.

آزمون PTE  آکادمیک، زبان انگلیسی را در گستره زندگی واقعی و زبان دانشگاهی مورد ارزیابی قرار می دهد. بنابراین شما گلچینی از سخنرانی ها گوش می دهید و با گراف ها و چارت ها مواجه خواهید شد.

این تست مشابه آزمون آیلتس است که در آن باید بخش های خواندن، نوشتن، گوش دادن و آزمون مکالمه را انجام دهید. اغلب شامل دو مهارت مثل خواندن و صحبت کردن و یا گوش دادن و خواندن با هم است. شما سه ساعت آزمون خواهید داشت و بین خواندن و گوش دادن ۱۰ دقیقه وقت استراحت خواهید داشت. روی هم رفته بیست فرمت مختلف برای سوالات شامل انتخاب‌ های چند گانه، نوشتن مقاله و تفسیر اطلاعات وجود خواهد داشت.

از آنجا که نوشتن مقاله باید در کامپیوتر انجام شود، باید از مهارت تایپ کردن برای نوشتن مقاله برخوردار باشد.

حتی آزمون صحبت کردن در کامپیوتر انجام می ‌شود که در آن صدای شما ثبت و برای نمره دهی  فرستاده می ‌شود.

مزیت دیگر آزمون PTE این است که نتایج آزمون به سرعت ( در حدود 5 روز ) منتشر خواهد شد.

معایب این آزمون این است که فقط برای دانش آموزانی که می ‌خواهند در استرالیا مطالعه کنند مفید است، اگر می‌ خواهید در کشورهای دیگر تحصیل کنید، قطعا این تست دانشگاهی برای شما مناسب نیست. با استفاده از روش های مختلفی می توانید خود را برای این آزمون آماده کنید.

آموزش آنلاین از جدیدترین روش های آمادگی برای این آزمون است که با استفاده از خدمات موسسه زبان های خارجی زبان نگار می توانید از آن استفاده کنید.

 

 

آموزش آنلاین آزمون PTE در موسسه زبان های خارجی زبان نگار :

درجهت حفظ رسالت موسسه مبنی بر آموزش زبان به هموطنان عزیز در سراسر کشور تصمیم گرفته شد تا همه عزیزان در کشور امکان استفاده از آموزش را داشته باشند و افراد پایتخت نشین هم با توجه به مشغله کاری شان گاها نمی توانند از کلاسهای حضوری استفاده کنند و یا با گذراندن چند ترم موفق به اتمام آموزش شان نمی شوند . حال شما می توانید با شرکت در کلاس های آنلاین موسسه زبان نگار هر زبانی را که می خواهید آموزش ببینید.

دوره های آموزش آنلاین کلیه زبانها، با تلاش گروه کارشناسان زبان  و متخصصان IT زبان نگار شکل گرفته است.

سامانه آموزش آنلاین زبان موسسه زبان های خارجی زبان نگار از کامل ‌ترین و پیشرفته ‌ترین نرم افزار های موجود در ایران بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس‌های حضوری بتوانند آموزش‌های موثر و مفید ببینند.

این نرم افزار به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است. در این نرم افزار دانش آموزان تصویر و صدای استاد را همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد. همچنین تخت وایت برد مجازی استاد در اختیار همگان قرار دارد. برای ثبت نام آنلاین در دوره آموزش آنلاین آزمون  PTE بر روی لینک زیر کلیک کنید :

 

آموزش آنلاین آزمون های بین الملل

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش آنلاین آزمون PTE را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲