درباره آزمون آزمایشی اصلی تافل

 برگزارکننده آزمون آزمایشی

 اصلی تافل در سایت ETS

توجه :

طبق قوانین  ETS  مراکز برگزار کننده تافل iBT  حق برگزاری آزمون آزمایشی غیر از آزمون های آزمایشی اصلی ETS را ندارند.

 

ویژگی های آزمون آزمایشی اصلیETS:

طراحی سوالات آزمون  از طریق  ETS(سوالات در قالب و ساختار آزمون اصلی تافل و با آخرین تغییرات ازمون طراحی شده است)

تصحیح سوالات آزمون از طریقETS (ارائه کارنامه ازETS یک روز پس از آزمون  که به آدرس ایمیل متقاضی ارسال میشود)

 

دوره و آزمون پیشنهادی و مورد تایید  ETS برای موفقیت در آزمون تافل به شرح زیر است:

( موارد در سایت ETS قابل رویت است)

  • آزمون آزمایشی آنلاین
  • آموزش مجازی تافل
  • آموزش مجازی writing

TOEFL Online Preparation Course –TOPC:  

معرفی محصول:

این محصول طراحی شده توسطETSو محصول پیشنهادی آموزشی جهت شرکت در آزمون تافل از طرف ETS می باشد..

آموزش آنلاین تافل در دو حالت Self Study وInstructor based،دردسترس زبان آموزان است. این دوره اموزشی دارای ویژگی های منحصر بفردی است. ارزیابی و تصحیح، تدریس مفصل و با جزئیات کامل، انتخابlearning pathبا توجه به شرایط منحصر بفرد هر زبان آموز تنها بخشی از فابلیت های این برنامهE-Learningمی باشد. زبان آموزان میبایست حداقل در سطحB.1جدولCEFRباشند تا بتوانند از این برنامه استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 

Criterion  Evaluation Online Tools

معرفی محصول:

این برنامه آموزشی آنلاین را می­توان به جرات بهترین برنامه برای آموزش، تمرین و تصحیح بخشwritingآزمونهایTOEFLوGREنامید. این برنامه هم به صورتSelf-studyو هم به صورتInstructor basedقابلاجراست، نکته مهم این برنامه وجود موتور تصحیحE-rater(برنامه ای که بخش نوشتار آزمون هایاصلیTOEFLوGREرا تصحیح می کند.) و آموزش بسیار ساده و کاربردی این محصول است.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
خرید آنلاین: 

نام محصولات

قیمت محصولات

پرداخت انلاین

TOEFL iBT Online Prep courses

با اعتبار 6 ماهه

1200000تومان

پرداخت اینترنتی

criterion online writing

با اعتبار 6ماهه

490000تومان

پرداخت اینترنتی

criterion online writing

با اعتبار 12ماهه

560000تومان

پرداخت اینترنتی

TOEFL PRACTICE ONLINE

 

450000تومان

پرداخت اینترنتی

TOEFL PRACTICE ONLINE

خرید گروهی 4تایی آزمون آزمایشی تافل

2000000تومان

پرداخت اینترنتی

فیش واریزی را به ادرس ایمیل زیر ارسال نمایید تا کد برای شما ایمیل شود:

info@toeflnegar.com

 

همکاران ما در ایران:

سنتر یزد

مرکززبان هیراد -تهران

مرکز زبان گلدیس

فروش کدووچر در شریف ویزا

مرکززبان چیت سازان

مرکز زبان نگار- اراک

مرکززبان سیمرغ- سیرجان

 

بیشتر بدانیم............................................وبهتر نتیجه بگیریم.

چرا آزمون آزمایشی ؟

کسانی که در آزمونهای آزمایشی شرکت میکنند، در آزمون اصلی موفق تر از دیگران عمل میکنند. زیرا بدلیل کسب آشنایی و آگاهی و از همه مهمتر کسب تجربه از شرایط و نیازهای آزمون، قبل از شرکت در آزمون اصلی نقاط ضعف و قدرت خود را بدرستی شناسایی کرده و در صورت نیاز با استفاده از مشاورین معتمد و راهنمایی آنان به رفع نقاط ضعف و از آنجا به ارتقاء توانمندی و مهارتهای مورد نیاز و نهایتا به تقویت اعتماد بنفس خود میپردازند و از این رهگذر اکثر این افراد در همان آزمون اول موفق به کسب امتیاز مورد نظر خود میشوند.

درباره آزمون آزمایشی تافل درسایتETS

امروزه برای ادامه تحصیل و یا زندگی و کار در سطح بین‌المللی نیاز به اثبات توانایی‌های سطح زبان انگلیسی است. تافل را شاید بتوان معتبرترین آزمون بین‌المللی برای سنجش سطح زبان انگلیسی دانست. به دلیل اهمیت و اعتبار این آزمون، کسب نمره مطلوب آرزوی بزرگی برای هر داوطلب است. به همین جهت بسیاری از داوطلبان آزمون تافل اینترنتی)IBT)، علاقه‌مند هستند که میزان آمادگی خودشان را پیش از امتحان اصلی در آزمون‌های آزمایشی بسنجند. ازاین‌رو موسسه  ETSکه تنها برگزارکننده آزمون ارزیابی زبان انگلیسی تافل در دنیاست، چنین امکانی را از طریق بسته‌های آزمون آزمایشی آنلاین  برای داوطلبان فراهم کرده است.

آزمون‌های آزمایشی اصلی تافل درست مانند آزمون اصلی تافل چهار بخش خواندنReading، گوش کردنListening، صحبت کردنSpeakingو نوشتنWritingدارد. این بسته‌های آزمایشی به دو صورت کلی آزمونیTest Modeو تمرینیPractice Modeقابل‌استفاده است. در حالت آزمونی، شرایط دقیقا مثل آزمون اصلی است و داوطلب امکان متوقف کردن زمان و یا دوباره گوش کردن متن‌ها و سؤالات را ندارد. در این حالت آزمون حدود 4 ساعت طول می‌کشد و بین بخش شنیدن و صحبت کردن استراحت کوتاهی وجود دارد.

در بخش خواندن(Reading)و گوش کردن  (Listening)، به دلیل این‌که سؤالات به‌صورت چند گزینه‌ای است پاسخ‌هایازمونازمایشیبلافاصله پس از پایان آزمون مشخص می‌شود و به گفته بسیاری از افرادی که قبل از آزمون تافل اصلی ازازمون ازمایشیاستفاده کرده‌اند، نتایج آن بسیار به آزمون اصلی نزدیک است و می‌توان روی آن حساب کرد. هر داوطلب می‌تواند نمره و عملکرد خودش در چهار بخش خواندن، گوش کردن، صحبت کردن و نوشتن را در همان روز از طریق سایتETSمشاهده کند. این نتایج در پروفایل داوطلب ذخیره می‌شود و می‌توان پاسخ‌های صحیح و نتیجه آزمون‌های داده‌شده را همیشه مشاهده نمود.

اطلاعات بیشتر در سایت www.ets.org

لازم به ذکر است که اخیرا شرکت هایی اقدام به عرضهT.P.O  چینی کرده اند که هیچ کدام از خصوصیات فوق را ندارد پس لطفا در انتخاب خود دقت فرمایید.